Команда

Галина Янишівська
Маркетинговий консалтинг. Експерт-практик в області маркетингу та PR з 15+ річним досвідом.
Очолювала дирекцію з маркетингу та PR у молочній компанії “Галичина” та хлібній компанії “Хлібпром”, розвивала “Львівське” пиво. Практикуючий маркетолог, консультант і тренер, керівник майстерні маркетингу “МАТЕ”.

Маркетинг як філософія спрямовує розвиток підприємства, а інструменти маркетингу дозволяють це успішно реалізувати. Найбільший ефект досягається, якщо маркетинг працює як цілісна концепція та система управління компанією.

Команда диджитал просування
Команда молодих, швидких і високо результативних менеджерів вміє робити дуже непрості речі і дуже просто пояснювати їх клієнту.
Якщо вас ще немає в Інтернеті, ми допоможемо і зробимо так, що ви там почуватимете себе дуже комфортно.

Диджитал стратегія – це основна частина маркетингової стратегії багатьох компаній.    Тому що це основний вид комунікацій багатьох потенційних клієнтів.

Команда брендінгу і дизайну
Команда, яка не просто створює візуальну та текстову частину бренду. Це створення мікросвіту з унікальним позиціонуванням, куди клієнт занурюється в очікуваннях нових емоційних вражень.
Робота з позиціонуванням і дизайном бренду - це спосіб мислення очікуваннями споживача. Вивчаючи його звички, потреби, проблеми, ми знаходимо те, що "чіпляє".

Мікросвіт бренду – це його цінність. Вона притягує погляд, “чіпляє” око, залишається в пам’яті. Ми створюємо Ваш мікросвіт.

Напишіть нам!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ!
Спасибо!
Ваша заявка отправлена. Ожидайте звонка нашего менеджера.